O nas
 
Witamy serdecznie na stronie internetowej restauracji “Pod Dębami”
 

 

Restauracja- Hotel Pod Dębami to nowoczesny malowniczy położony obiekt oferujący zintegrowane usługi zarówno klientom indywidualnym jak i grupom biznesowym i turystycznym.

 

Urządzone ze smakiem wnętrza tworzą przepiękne tło dla uroczystości okolicznościowych, wesel, konferencji i bankietów. Dysponujemy dwoma oddzielnymi  klimatyzowanymi salami. Oferujemy również usługi cateringowe. Wyśmienite menu, niebanalne pomysły i doświadczenie szefa kuchni Piotra Janiszewskiego jest nasza niewątpliwą zaletą.

Serdecznie Zapraszamy na wyśmienite i pożywne obiady jak i romantyczne kolacje przy świecach.

Dla najmłodszych klientów oferujemy specjalne przygotowane menu.

 

Posiadamy duży teren z placem zabaw i letnimi ogródkami idealnymi do spożycia posiłku na świeżym powietrzu w przepięknym otoczeniu.

 

Do użytku naszych gości oddajemy również 13 gustownie urządzonych i komfortowo wyposażonych pokoi.

 

Kolejnym atutem jest ciekawe położenie obiektu w pobliżu ośrodka sportu i rekreacji Piaski – Szczygliczka, gdzie znajduje się sztuczny zalew z kąpieliskiem. Dodatkowym walorem jest korzystne położenie w stosunku do dużych aglomeracji takich jak Wrocław, Poznań, Łódź.

 

Nasz zespół dołoży wszelkich starań aby państwa wizyta była mile wspominana. Przywiązujemy ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

 

Serdecznie Zapraszamy    .                                                                                                                                                                                             

 

A wesela “Pod Dębami” wróżą szczęście na zawsze

 
 
 
Pod Debami Restauracja Hotel - 2024